КОЖГАЛАНТ - це великий імпортер сумок і шкіргалантереї безпосередньо від виробника.
Ми орієнтовані на роботу з покупцями, яким пропонуємо якісну продукцію за вигідною ціною, широкий асортимент, що відповідає модним і сезонним тенденціям, професійну підтримку і консультації, гарне обслуговування і швидку відправку.
Ми налаштовані на довготривалу співпрацю з покупцями і завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуючи вигідні умови.
З нашою продукцією Ви можете ознайомитися в КАТАЛОЗІ. Весь товар представлений на сайті - є в наявності. Фото зроблені з пропонованого товару.
На ринку шкіргалантереї України ми працюємо більше 10 років. Наш асортимент постійно оновлюється і відповідає сезонним тенденціям, попиту і моді. Ми йдемо в ногу з часом, і пропонуємо нашим клієнтам покращений сервіс.Чотири роки тому ми запустили наш інтернет-магазин "Галант", який багато хто вже знає і успішно користуються, перейменували в "КОЖГАЛАНТ". У зв'язку з постійним розширенням асортименту і збільшення користувачів нашого онлайн проекту, ми вдосконалили його і зробили більш зручним. Сподіваємося Вам сподобався наш оновлений сайт.
Як завжди у нас величезний вибір гаманців і сумок оптом різних цінових категорій за найкращою ціною в Україні. Раді представити Вам новий вид продукції - ремні.
Також Ви знайдете затребувані на сьогоднішній день сумки, гаманці і клатчі оптом - копії світових брендів, таких як Versace, Chanel, Gucci, D & G, Louis Vuitton, Mulberry, Celine, Sophie Hulme, Fendi, Mark Jakobs, Armani, і інші.
Цей магазин допоможе вам зануритися в світ сучасної модної Fashion індустрії, за допомогою якого ви зможете бути в центрі уваги всіх поточних і наступних новинок в світі великого вибору сумок та інших виробів шкіргалантереї. Ви зможете підібрати виріб до смаку як собі так і іншим. Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин !!! Хороших придбань і приємного співробітництва! КОЖГАЛАНТ - це стильно, модно, доступно !!!