Частка накрутки за бренд становить від 20 до 50%. Запитайте себе, чи готові ви платити величезні сумки грошей за річ, яку можна купити в рази дешевше і не відчувати себе збитковим? Сьогодні ми відповімо на, мабуть, одні з найважливіших питань, які задають собі дівчини всього світу - чи можна купити недорогу, але гарну жіночу сумку? Гарну - це значить, що вона стане частиною вашого іміджу і яку не соромно буде носити.

купить недорогую женскую сумкуУ житті сучасних дівчат мода грає дуже важливу роль. Настільки, що вони готові витрачати години часу на перегляди модних журналів, блогів, годинами ходити по магазинах і все для того, щоб, як то кажуть, не відставати. Для багатьох не знати модні явища прирівнюється до злочину. На цьому часто, та в принципі, завжди грають відомі бренди, в десятки разів завищуючи ціни на свою продукцію.

Повторимо, сказавши, що накрутка за бренд становить від 20% і часто досягає 60%.

Дорого - не завжди означає, добре і якісно. І якщо це розуміти, то можна витрачати на покупку потрібних речей цілком прийнятні суми. Тому якщо ви планували купити недорогу жіночу сумку, ми вас обрадуем - це можливо і цілком реально і це вже можна зробити прямо зараз.

Як визначити якість сумки?

Наступна інформація стане в нагоді тим, хто вважає за краще недорогі шкіряні сумки, тому як, не дивлячись на велику кількість ринку моделей їх текстилю, еко шкіри та інших матеріалів, шкіра - це класика і поки ще це пріоритет. Для чого вам наступна інформація? Щоб ви могли відрізнити просто якісну річ від дорогої брендової речі. І, відповідно, зробити об'єктивний вибір.

Отже, як визначити якість шкіряної сумки?

  1. Придивіться до поверхні шкіри. Якщо матеріал натуральний, то на ньому будуть нерівності, а сам малюнок має бути асиметричною.
  2. Натуральний матеріал - зігріває. Просто потримайте сумку в руки і відчуйте, віддає вона тепло. Якщо матеріал холодить, то це кожзам.
  3. Тримаємо сумку в руках - перевіряємо вага. Шкіра важче шкірозамінника. Це все.
  4. Відмітна риса шкіри - це видимий зріз. Наявність тканинної приклеєною сіточки буде вказувати, що це кожзам.
  5. Забудьте оглянути фурнітуру і шви. Тут не повинно бути компромісів - всі деталі повинні добре кріпитися, блискавки відкриватися і закриватися, а кнопки не заїдати.
  6. Подивимося глибше - на підкладку. Капронова і нейлонова вважається найякіснішою. Абсолютно неприпустимо наявність дефектів або пропуски швів.
  7. Наявність маленького шматочка шкіри. Так часто роблять багато виробників, щоб підтвердити натуральність матеріалу.

Всі ці поради будуть актуальними, якщо ви хочете недорого купити шкіряну сумку, не прив'язуючись до гучних брендам. Ціна не завжди означає якість, тому завжди є можливість порадувати себе гарним аксесуаром, який доповнить образ і допоможе вам тримати в порядку і завжди під рукою тисячі важливих дрібниць.

Готові до покупки? Інтернет-магазин «Кожгалант» із задоволенням допоможе вам в пошуку тієї змий ідеальний сумочки, яка порадує і якістю, і ціною.