Історія жіночої сумочки від давнини до наших днів

Кожна представниця слабкої статі повинна мати в своєму гардеробі кілька сумочок для різних випадків. Саме тому ми вам рекомендуємо звернути свою увагу на вироби від інтернет-магазину «ШКІРГАЛАНТ». Тут ви зможете знайти стильні і оригінальні аксесуари. А зараз давайте розглянемо, як змінювалися жіночі сумки від давнини до наших днів.

Кам'яний вік

Багатьом відомо, що перші сумки, які з'явилися у людини, були зроблені з шкур убитих тварин. Також робили аксесуари з різноманітних мотузок, які були ретельно переплетені між собою. Ці мотузки вішали на спеціальні палиці. Палицю закидали на плече, а в сумку клали всі необхідні речі. Так, було зручно переносити сумки. Всередині, як правило, розташовувалися речі першої необхідності. Це могли бути продукти, вода та інші вироби подібного плану.

історія сумки

Античні часи

В цей час суспільство вже стрімко розвивалося. Отже, міняли предмети одягу та аксесуари. Гроші, наприклад, носили в спеціальних кишенях. Їх називали синуси. Чоловіки пришивали собі синуси до одягу, а жінки пришивали їх під пишними шарами своїх спідниць і суконь. Також нерідко використовувалися прямокутні сумки, покриті золотом. Але це в основному здавалося більш забезпечених верств населення. У простих людей могли бути виконані сумки з різних вузликів і згортків.

античні часи

Середньовіччя

В цей час сумки значно змінилися, адже все навколо розвивалося досить стрімко. Сумочки були виконані у вигляді мішечків, які затягувалися шкіряним шнурком. Це були сумки-гаманці, які вішалися на пояс верхнього одягу. А у більш забезпечених верств суспільства були так звані кисети. Там багаті люди зберігали тютюн. Кисети часто були виконані з натуральних матеріалів. А саме зі шкіри теляти, замші або натурального оксамиту.

середні століття

Епоха Відродження

У цей період основна функція сумки - перенесення особистих речей - стала поступово відходити на другий план. У цей період більш важливу роль грала інша функція - естетичний зовнішній вигляд. Сумочки вперше саме в цей період стали грати роль справжніх аксесуарів. Їх робили з оксамиту, расшіваші срібними нитками, а в якості ручки використовувався шнурок або ланцюжок. Від статусу власниці сумки залежали і матеріали, з яких вона була виготовлена.

епоха Відродження

Дев'ятнадцяте століття

Уже в дев'ятнадцятому повіки сумки стали більш великих розмірів, а їх матеріали і форми вельми різноманітилися. Сумки почали вперше ділити за призначенням. З'явилися сумочки для вечірніх виходів, для прогулянок, для повсякденного носіння і так далі. Аксесуари могли бути декоровані морськими перлами, декоративними стрічками, а також дорогоцінними каменями.

19 століття

Двадцяте століття

У цей період моду диктували актриси різних мюзиклів і фільмів. Дуже багато дизайнерів копіювали їх сумочки. До речі, саме в цей період на деяких сумках з'явився звичний для багатьох з нас замок, який використовується на багатьох сумках і в наші дні. В цей час в моду увійшли квадратні сумки. Та й взагалі, мода на аксесуари змінювалася кожні 10 років, як і в наші дні це відбувається.

20 сторіччя

Нове тисячоліття

Ніяких нових і оригінальних аксесуарів дизайнери не придумували. Просто вносили свої корективи в уже наявні сумочки. І на сьогоднішній день в моді поясні сумки, крос-боді, клатчі, сумки тоут, хобо, плетені і безліч інших виробів подібного плану. Абсолютно будь-яка представниця слабкої статі зможе вибрати аксесуар собі до смаку.

Нове тисячоліття

Цікаві факти

Є кілька цікавих фактів про сумочках, яких не знали багато хто з вас. Отже, серед них:

  1. Найбільший музей сумок знаходиться в Амстердамі.
  2. Вперше про сумках згадується в стародавній міфології. Німфи подарували сумку Персею. Саме туди він повинен був заховати голову Медузи Горгони після того, як вб'є її.
  3. У стародавні часи сумки шили зі шкіри, як і зараз. Тільки використовували вони для цих цілей шкіру риб.
  4. У Великобританії щороку відзначають свято, який присвячений сумкам.
  5. Найбільша сумка належить дизайнерові Kelly Hermes. Її висота становить 3 метри.

Всі перераховані вище факти про сумках досить дивні для багатьох з нас.

Цікаві факти

Музей в Амстердамі

В Амстердамі, як ми згадали вище, є свій музей сумок. Саме там у вас буде можливість побачити унікальні дивовижні винаходи. Там ви зможете подивитися на все шедеври і незвичайні предмети мистецтва. В музеї знаходиться понад 40000 примірників сумок. Там розташовані аксесуари, які датуються з шістнадцятого століття. Самі незвичайні експерименти дизайнерів різних часів, а також сумочки знаменитих людей.

А якщо ви бажаєте виглядати стильно і привабливо сьогодні, мати вельми оригінальний аксесуар, то ми вам рекомендуємо обов'язково звернутися за допомогою в інтернет-магазин «ШКІРГАЛАНТ». Саме тут ви зможете придбати оригінальні сучасні сумки.