Вибираємо по місткості, функціоналу і ціні.

Збираємося в подорож! Будь-яка поїздка, далека або ближня, це хороша зміна обстановки, нові люди і приємні враження. Тому всім, звичайно ж, хочеться зосередитися на відпочинок і не думати, чи все в порядку з речами. Про те, як правильно купити дорожню сумку, на коліщатках або без, чемодан або рюкзак - і при цьому не помилитися в ціні, читайте в нашому матеріалі.

купити дорожню сумку по УкраїніДавайте будемо чесними - ми звикли, що купуємо валізи або дорожні сумки «на століття». Щоб він пережив всі далекі і близькі поїздки, блискавка не зламалася, коліщатка не відпала, та й саме вони не подряпалося і не порвалося. І таке можливо! Ми розповімо не тільки де можна купити в Україні дорожню сумку, щоб це було недорого і зручно. Ну, і, звичайно ж, щоб згодом ви не розчарувалися у своєму виборі.

У нашому інтернет-магазині представлена ​​величезна кількість моделей, що спростить ваш вибір. У цьому допоможуть і такі поради:

 1. Куди їдете і навіщо?
  Перед покупкою дорожньої сумки, важливо зрозуміти, куди саме ви їдете, навіщо і якої тривалості буде поїздка. Якщо в гори, то краще взяти рюкзак, у відрядження - зручний саквояж, а на море - місткий валізу? Хочете їхати без нічого? Відмінний варіант - ручна поклажа.
 2. На що зверне увагу при виборі дорожніх сумок?
  Перевага сумки - це її м'якість, тому її спокійно можна засунути в будь-який кут машини або салону, чого не скажеш про валізу. Він має строгі форми, тому покласти його можна тільки в багажник. Наявність наплечного ременя дозволяє мандрівникові комфортно пересуватися пішки, а моделі на коліщатках - зручні в транспортуванні по рівній поверхні.
 3. Сумка або валізу?
  У валізі речі будуть лежати більш акуратно, ніж в сумці. Але якщо ви планує летіти в літаку, то сумку можна буде взяти з собою, а валіза доведеться здати. По грошах це вийде дорожче, тому як перевезення багажу оплачується додатково.
 4. При виборі валізи зверніть увагу на колеса
  Краще взяти ту модель валізи, у якій коліщатка будуть, як можна глибше втоплені в корпус, щоб їх не зламали в аеропорту при навантаженні-розвантаженні. Оптимальний вибір - це валіза на 4 колесах, зроблених з резіноподобного силікону, тому як колеса з жорсткою пластмаси швидко тріснуть і зламаються.
 5. Які ручки найміцніші
  Мало кому хочеться, щоб ручки від сумки або валізи відпали в першу ж поїздку. Вибирайте моделі з міцною ручкою, яка повністю топиться в корпусі вашої поклажі.
 6. Вибирайте валізи з замками
  Це потрібно для того, щоб не тільки захистити речі від злодіїв, скільки запобігти розкриттю валізи при транспортуванні.

Не поспішайте вкладати гроші в дорогі сумки і валізи, тому що логотип не завжди означає якість.

Наш магазин радий запропонувати вам великий вибір рюкзаків, дорожніх сумок і валіз, які стануть надійними зручними супутниками ваших далеких і близьких поїздок.