Як правильно вибрати рюкзак для першокласника

У тому випадку, якщо ваша дитина збирається йти в перший клас, то пора задуматися про вибір шкільного портфеля. Але багато батьків не можуть вирішити, який саме портфель найкраще підібрати для своєї дитини. Адже вони бувають настільки різноманітними, що просто розбігаються очі. Ми пропонуємо вам величезний вибір портфелів в інтернет магазині "ШКІРГАЛАНТ". Тут ви неодмінно знайдете вироби на будь-який смак. А тепер давайте розглянемо основні характеристики шкільних портфелів.

Принцип роботи і пристрій рюкзака для першокласника

Для чого ж потрібен рюкзак першокласнику? Думаю, що на це питання відповідь знають абсолютно все. Школярі повинні переносити в рюкзаках свої зошити, підручники, пенали з канцелярським приладдям, щоденники і так далі. Також там неодмінно повинен бути кишеню для особистих речей - грошей, обіду і так далі.

Види рюкзаків для першокласників

На сьогоднішній день існує величезна кількість найрізноманітніших варіантів рюкзаків для першокласників і для учнів старших класів. Ми пропонуємо вам зараз уважно ознайомитися з основними видами таких предметів.

портфель

Портфель

Особливості шкільного портфеля полягає в тому, що вони оснащені однією ручкою і твердими стінками. Крім того, ще з давніх часів з такими аксесуарами ходили в школу першокласники та учні старших класів. Сучасні портфелі рекомендується для дітей старшого віку. Наприклад, для учнів 9-го або 10-го класів.

Рюкзак

Рюкзак на сьогоднішній день являє собою аксесуар, який користується величезною популярністю. Він оснащений досить щільної спинкою, і при цьому він не має жорсткого каркаса. Ми рекомендуємо вибирати для першокласників рюкзаки з ортопедичними спинками. Приділіть цього моменту особливу увагу.

Ранець

Ранці оснащені більш твердими корпусами, також вони мають укріплену спинку і при цьому відмінно тримають форму. Ортопедична спинка дає можливість максимально грамотно розподілити тягар по всьому хребту малюка. При цьому у ранців є щільні стінки, які дають можливість зберігати шкільне приладдя в правильному порядку.

Параметри вибору рюкзаків для першокласників

З різновидами шкільних портфелів, я думаю, ми вже розібралися. Зараз прийшов час ознайомитися з основними параметрами вибору рюкзаків для першокласників. Таких параметрів є чимало, але їм потрібно приділити особливу увагу.

Матеріал

Ми вам рекомендуємо максимально уважно поставитися до вибору матеріалу, з якого був виготовлений рюкзак для вашої дитини. Матеріали повинні бути якісними. Дитячий ранець повинен мати досить високий рівень міцності і стійкості до різноманітних зовнішніх впливів.

Спинка

Спинка шкільного ранця обов'язково повинна бути досить жорсткою. Саме така спинка забезпечить максимально рівномірне навантаження на дитячий хребет. Це дуже важливо, особливо в маленькому віці.

Каркас і дно

Каркас шкільного портфеля і його дно повинні бути досить міцними. Це також дуже важливо. Це дасть можливість зберігати шкільне приладдя в цілості й схоронності. Також вони будуть знаходитися в тому порядку, в якому учень їх поклав.

Лямки і відділення

Шкільний портфель повинен бути оснащений досить великою кількістю різноманітних відділень. В одному відділенні учень може зберігати підручники, в іншому - зошити і щоденник. Також повинен бути відсік для шкільного обіду і для інших особистих речей. Що стосується лямок, то їх повинно бути зручно регулювати залежно від росту дитини.

Розмір і вага

Шкільний портфель необхідно вибирати в залежності від габаритів самої дитини. Він не повинен бути занадто великим, але при цьому він повинен бути максимально містким. У нього повинна легко втрутитися все шкільне приладдя, які потрібні будуть учневі кожен день.

Елементи безпеки

Оскільки мова йде про першокласниках, то не варто забувати про те, що діти часто бувають досить шібутнимі. Отже, шкільні портфелі повинні бути оснащені елементами безпеки. А саме світловідбиваючими стрічками, які дадуть можливість дитині бути максимально помітним у вечірній час доби.

Який рюкзак для першокласника вибрати?

У тому випадку, якщо вам важко визначитися з тим, який саме рюкзак найкраще вибрати для першокласника, то ми вам рекомендуємо порадитися з менеджерами нашого магазину. Вони неодмінно дадуть вам розгорнуті відповіді на всі ваші запитання і допоможуть з вибором шкільного портфеля.

Скільки коштує рюкзак для першокласника?

Вартість шкільних портфелів може сильно варіюватися. Вона безпосередньо залежить від розміру вироби, від матеріалів, з яких він був виготовлений, а також від безлічі інших чинників. Отже, ми вам рекомендуємо порадитися з менеджером стосовно вибору шкільного рюкзака для вашої дитини.