«Наша мета - забезпечити кожному покупцеві справжнє задоволення від шопінгу. Більше 10-ти років ми поставляємо на український ринок аксесуари шкіргалантереї, які роблять життя комфортним і стильною. Наші головні принципи - це чесні відносини з клієнтом і відмінна якість товару».

Роздрібний інтернет-магазин «КОЖГАЛАНТ» - це найбільший постачальник сумок і шкіргалантереї від провідних світових виробників. Це більше 10 000 моделей сумок, гаманців і клатч в широкій гамі стилістики, від розкішної класики до трендових моделей. Це якісні копії брендів.

Наші клієнти - це жінки і чоловіки, модниці і модники, все, хто звик оточувати себе якісними речами, стежить за своїм стилем і хоче завжди бути в центрі уваги. Ми продаємо товари в РОЗДРІБ, а це значить, що кожен зможе придбати сумку, яка припаде до смаку!

Більше 10-ти років ми продаємо жіночі та чоловічі сумки, і з невеликого інтернет-магазину ми виросли в найбільшу онлайн-майданчик. У нашому каталозі представлено близько 25 000 оригінальних товарів і це не межа. З нашими аксесуарами модники знаходять свій смак і формують імідж і завдяки їм розуміють тонкощі вибору якісної продукції.

Наша мета

Ми хочемо зробити шопінг доступним і комфортним для кожного клієнта. І для здійснення цього, завжди враховуємо побажання клієнтів і постійно розширюємо асортимент. В інтернеті багато магазинів, які продають товари шкіргалантереї, але якщо вам потрібна якість за доступною ціною - тоді це тільки kojgalant.com.ua.

Репутація

Ми ведемо бізнес за європейськими стандартами і враховуємо побажання кожного клієнта. Єдиний результат, який може нас задовольнити - це задоволений покупець.

  • Якість під контролем виробника;
  • Професійна підтримка менеджера і консультації;
  • Відповідність модним і сезонним тенденціям.

Завдяки цьому в ваш гардероб буде потрапляти тільки перевірена і найкраща продукція.

Трендовий асортимент

Ми вважаємо, що у кожної людини завжди повинен бути вибір, тому ми працюємо над тим, щоб в каталозі завжди були в наявності сотні пропозицій самих різних товарів шкіргалантереї. Кожен сезон ми оновлює асортимент і одночасно з цим тішимо сезонними акціями та знижками.

Каталог товарів

Над кожною моделлю сумок, які потрапляють на сторінки нашого магазину, працює ціла команда, включаючи професійних фотографів. Для них сумка - це справжній витвір мистецтва і їх завдання - передати особливість товару покупцю.

Доставка товару по всій Україні 2-4 робочих дня

Вам потрібно лише вибрати товар, а про решту ми подбаємо самі. Ми працюємо з перевіреними транспортними компаніями, яким можемо довірити доставку вашого замовлення. В цілому сервіс - це важлива складова нашої роботи і ми прагнемо до того, щоб з нами вам було максимально комфортно: вибирати, купувати, носити і робити нові замовлення.

Інтернет-магазин kojgalant.com.ua дякує Вам за вибір і бажає вдалого шопінгу!