Чи може спортивна сумка поліпшити ваші досягнення в спорті? Ні. Але завдяки їй ваші речі будуть в порядку і завжди під рукою. Ви будете знати, що спортивний одяг, вода, телефон, ключі, гаманець - знаходяться в надійному місці, що гарантує спокій і комфорт. З правильно підібраною сумкою вам буде зручно пересуватися по місту пішки і в громадському транспорті, а надійне покриття стане захистом від будь-яких погодних умов. Ми завжди раді допомогти вам з вибором і готові запропонувати кращі умови, щоб ви змогли купити відповідну жіночу спортивну сумку і бути задоволеними своїм вибором.

купити спортивну сумкуПогодьтеся, що похід у фітнес-клуб неможливий без гарної спортивної сумки. Точніше можливий, звичайно ж, але це буде максимально дискомфортно. У каталозі нашого магазину представлено як мінімум 50 моделей, які стануть універсальним помічником під час поїздок і спортивних занять.

Як вибрати спортивну сумку?

Перш за все, потрібно визначитися з цілями, для яких ви робите покупку. Якщо потрібна сумка для походу в фітнес-клуб, краще брати модель з безліччю відсіків, щоб помістити все спортивне приладдя. Якщо потрібна сумка для далеких поїздок, зверніть увагу на моделі з декількома великими відділеннями, куди можна помістити одяг і важливі дрібниці. Значним має також вага і розмір, які повинні відповідати фізичним параметрам. Іншими словами, щоб ви не купили аксесуар, який стане зайвим вантажем.

Найпопулярніші види спортивних сумок

  • Для тренувань. Такі моделі вже перестали нагадувати просто сумку, а стали стильним аксесуаром, який доповнює ваш образ, коли ви йдете в фітнес-клуб. Завдяки великій кількості кишень і аксесуарів, можна з усіма зручностями помістити одяг, взуття та інвентар.
  • Сумки зі спеціальним відділенням для взуття. Цей варіант ідеально підходить не тільки для відвідування фітнес клубів, з ним комфортно відправлятися в поїздки і подорожі. Відсік для взуття найчастіше розміщують знизу сумки або збоку і застібається на блискавку, що дозволяє швидко дістати взуття або покласти її.
  • Для контейнерів з їжею. Конструкція таких сумок передбачає наявність декількох відсіків, щоб можна було носити з собою кілька прийомів їжі. Такі сумки мають певну форму і розмір, а також спеціальні кишеньки для льоду, щоб можна було спокійно зберігати їжу кілька годин.
  • Сумка-мішок. Сумка стягується за допомогою щільного шнурка в мішок, а завдяки можливості регулювати його, сумку можна зручно носить на спині як рюкзак.
  •  Сумка-рюкзак. Такі моделі стали популярними у активних людей, які займаються спортом або туризмом. Вони можуть мати різну конфігурацію, конструкцію і розмір.
  • Круглі сумки. Такий варіант сумок вважається найбільш компактним і самим містким. Ця сумка має основне відділення і ремінь, завдяки якому можна зручно носити її на плечі.

Где можно выгодно купить женские спортивные сумки?

Гарна сумка не обов'язково повинна коштувати дорого, тим більше що на ринку представлено багато цікавих моделей невідомих брендів. Але це не означає, що вони чимось поступаються їм за якістю. А ось вартість їх в рази нижче.

У нас ви точно знайдете сумку, яка стане не тільки стильним аксесуаром, але і незамінним супутником в поїздках і походах в фітнес-клуби.